Plavby s profesionálnou posádkou

Ak chcete prežiť dovolenku inak a krajšie ako kedykoľvek predtým, vyberte si z našej ponuky a vychutnajte si stredomorskú atmosféru z paluby plachetnice alebo z motorovej lode. Ak by ste radi vyskúšali námorný jachting a získali ďalšie skúsenosti vo vedení plavidla, tak práve táto ponuka je pre vás tá pravá.

Ponúkame vám prenájom námornej plachetnice či motorovej lode pre celé skupiny (rodiny, priateľov, firmy, firemných klientov a pod.) s kapitánom.  Ak si prenajmete loď aj s posádkou, bude jej súčasťou tiež palubný kuchár, ktorý sa postará o to, aby sa celá plavba stala aj kulinárskym zážitkom.

S našimi loďami sa ocitnete na miestach mimo ruchu a stresu preplnených letovísk. V prekrásnych opustených lagúnach s azúrovou vodou plnou rýb. Na miestach ideálnych na plávanie, potápanie a iné vodné športy. Vždy však dosť blízko brehu, aby sa v niektorom zo stredomorských prístavov dal prežiť príjemný večer plný romantiky a  zábavy.

Ukážky typických trás nájdete na stránke Trasy.

Keďže chceme ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne, sme pripravení vyjsť vám maximálne v ústrety, pokiaľ si chcete plavbu naplánovať sami.

V prípade, že máte špeciálne požiadavky alebo potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na adrese office@summeryachting.sk.